30.04.2020

Nobody expects the...


A jednak. Udało nam się jeszcze w kwietniu. Chociaż same w to zwątpiłyśmy, kiedy okazało się wczoraj, że w sumie został nam jeden dzień i zaraz będzie maj. Jakiś taki co prawda smutny i szary jak na razie się zapowiada, więc sobie chociaż w aktualce wstawię słoneczniki. Bo w sumie dlaczego nie.
Chciałabym powiedzieć, że kwarantanna sprzyja robieniu mang, ale to nieprawda, bo w sumie nas to nie bardzo dotyczy. Ciężko jest być starym człowiekiem. No ale wzięłyśmy się do kupy, pozbierałyśmy stare kości z podłogi i udało nam się coś sklecić w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Poza tym desperackim zrywem to chyba nic się u nas ciekawego nie wydarzyło, więc nie wiem co mam wam opowiedzieć. Takie mamy ciekawe życia.
Od ostatniej aktualki ja i Naru zdążyłyśmy się zestarzeć i chyba obie nie możemy do końca się z tym pogodzić. Dlatego żyjemy teraz w dolinie mroku i wychodzimy z niej tylko do pracy. I to połowicznie. Mrok nigdy nie odpuszcza do końca.
Najgorsze w starzeniu się to w ogóle jest tracenie zniżek i jeżdżenie na normalnych biletach. Naprawdę. Korzystajcie z ulgowych póki możecie. Chyba, że jesteście bogaci. Ale kto bogaty czyta nasze aktualki, zamiast sobie kupić legitne tomiki, nie wiem.
Nie będę się może dłużej pogrążać i napiszę po prostu coś o rozdziałach. Udało nam się nadgonić (!!!) Ouji ga Watashi o Akiramenai i jesteśmy z siebie bardzo dumne, bo teraz mamy święty spokój, może nawet na wieki. Was to może tak nie ucieszy, ale nas owszem, bo miałyśmy spore oczekiwania co do tej mangi, a tymczasem to zwykła shoujka. Także manga poleci prawdopodobnie do zawieszonych i jeśli wróci po angielsku, to pewnie wróci też u nas. Żeby bilans był wyrównany, to wydajemy dzisiaj zupełnie nową mangę, Kusuriya no Hitorigoto. Nowe projekty są super. Poza tym Joou no Hana, Matsurika Kanriden, Shitsuji-tachi no Chinmoku i Tendou-ke Monogatari. W sumie aż jedenaście rozdziałów, wow wow.
No, także tyle. Mamy nadzieję, że ktoś jeszcze o nas pamięta.

Joou no Hana

Matsurika Kanriden

Ouji ga Watashi o Akiramenai! 

Shitsuji-tachi no Chinmoku

Tendou-ke Monogatari


Ivorena


6 komentarzy:

 1. Dziękuję ślicznie za nowe rozdziały. ����
  Co do starzenia się to ze mną jest to samo. ��

  OdpowiedzUsuń
 2. Aktualka, szok i niedowierzanie ��

  OdpowiedzUsuń
 3. Trochę późno, ale cóż nic nie poradzę, ze zabiegana jestem. :(
  Dziękuję ślicznie za nowe rozdziały. :) To o starzeniu się to z tym zgadzam się w 100%, a człowiek nie korzystał jak mógł ulg.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję bardzo za nowe rozdziały!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za waszą prace :) <3

  OdpowiedzUsuń