31.08.2019

Krok ku dorosłościMinęło wiele czasu od ostatniej aktualki, gdyż zajęci byliśmy odliczaniem minut, godzin i dni. I doczekaliśmy się. Dzisiaj mamy najważniejsze święto w roku. Urodziny naszego ukochanego Panicza. Dokładniej chodzi o Stivena. Dnia 31 sierpnia 2018 roku, w miocie S1 przyszło na świat najważniejsze stworzenie na całym świecie. Dzisiaj, licząc kocimi latami, jest już pełnoletni. Dorosły mężczyzna. I to właśnie tutaj mogliście być świadkami tego jak dorastał w ostatnim czasie. Z małej wystraszonej kuleczki stał się (prawie, bo kastrat) prawdziwym mężczyzną.

Właśnie dlatego nie było w lipcu żadnej aktualizacji. Bo przecież wyczekane smakuje najlepiej, czyż nie? To wcale nie dlatego, że nikomu się nie chciało. Ani dlatego, że WOW kosztował prawie połowę tego, co teraz.

Chcielibyśmy podziękować za wszystkie propozycje jakie pojawiają się na czacie. Zaznaczę jednak, że czat może zostać zaspamiony, czy inne rzeczy mogą się z nim dziać. Za to nasza gołębia poczta działa 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Nawet w święta. Dlatego bardzo zachęcam, by korzystać z dobrodziejstw jakie niosą gołębie. Im NIGDY się nic nie gubi. To naprawdę pracowite i godne polecenia zwierzęta. Nigdy nie kłamią! Zaufajcie.

Wracając do naszego celebrowania. Od siebie chciałabym powiedzieć, że Stiven to najbardziej tulaśne i puszyste stworzonko jakie chodzi po ziemi. Dziękuję, że zaszczyciłeś nas swoim pojawieniem. Że Azbe Cię wybrała. Znaczy ja Cię wybrałam... tak było.Oddaję głos innej części ekipy:

KK: Drogi Paniczu Stivenie, jesteś już dorosłym kotem i już mimo młodego wieku osiągnąłeś tak wiele. Tak trzymaj. Dziadek Stiven byłby dumny.

Azbe: Stiven, jesteś duchowym następcą dziadka Stivena. Rośnij jeszcze większy, rośnij jeszcze potężniejszy. Saga urodzinowa miała się już skończyć. Help.

Ivo: Jestem kłamokretem i umiem tylko kłamać, że robię rozdziały, a tak naprawdę tylko udaję.

Joou no Hana 
Rozdział 11

Lady Rose Heimin ni Naritai
Rozdział 5

Otome Game no Hametsu Flag shika nai Akuyaku Reijou ni Tensei shite shimatta...
Manga zlicencjonowana przez Waneko

Ouji ga Watashi o Akiramenai!
Rozdział 12

Ozmafia!!
Rozdział 8

Prickly Day
One Shot

Renai Kyoutei
One Shot

Tendou-ku Monogatari
Rozdział 17

Naru

2 komentarze:

  1. Sto lat dla kotka i dziękuję za rozdziały. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Sto lat i dzięki za cudne one-shoty <3<3<3

    OdpowiedzUsuń